Click Here For English Version

BLEFAROPLASTİ VİDEO CERRAHİ 2-CERRAH 2-TEKNİK

Bu seminer offline kayıtlardan izlenebilir.
Bu seminer online olarak 27.12.2022 tarihinde bitmiştir. Sadece seminer kayıtlarını izleyebilirsiniz.
Eğitmen Op. Dr. İskender Alkın SOLMAZ - Op. Dr. Tuncay SEZGİN
Başlama Tarihi 26.12.2022
Bitiş Tarihi 27.12.2022
Toplam Süre 6 Saat
Katılım Ücreti 2500 TL

Seminer Açıklaması

PROGRAM İÇERİĞİ

  • Cerrahi anatomi sunumu 
  • Alt - Üst kapak blefaroplasti 
  • Lateral kaş kaldırma cerrahisi 
  • Pitozis hastalarına yaklaşım
  • Neden gözaltı dolgusu yapmıyorum?
  • Blefaroplasti komplikasyonları
  • Moderatörün uygulayıcıya soruları ve tecrübe paylaşımıÖnemli Uyarı

Seminerlerimiz Sağlık Bakanlığı Sertifikasyonu kapsamında değildir. Sağlık Bakanlığı Sertifikasyonu sadece yetkilendirilmiş eğitim ve araştırma hastanelerinin düzenlediği kurslardan alınabilir. Bu seminerlere katılmakla ünvanınıza ek yasal bir tıbbi girişim hakkı kazanmazsınız. Online düzenlenen seminerlerimiz sonrasında katılımcılara "etkinlik katılım belgesi" verilmektedir. Bu belge de size ek bir tıbbi uygulama yapma yetkisi vermez. Düzenlenen seminerlerimiz mezuniyet sonrası eğitimler kapsamındadır. Son zamanlarda "E-Devlet Onaylı" ibaresi ile eğitimler düzenlendiğini görmekteyiz. Hiç bir eğitimin E-Devlet onaylı olması söz konusu değildir. Bu ibarelerin yer aldığı ilanları dikkate almayınız.

Katılımcılar

Sitemiz online üyelik sistemi ile faaliyet göstermektedir. Bu nedenle üye kaydı sırasında meslek bölümü üyenin beyanına dayalı olarak veri tabanımıza kayıt edilmektedir. Tıbbi girişim içerikli seminerlerde katılıcı listesinin "tıp doktoru" ünvanı olan kişilerden oluştuğu beyana dayalı kayıtlardan kontrol edilmektedir.

Kayıtlar

Sitemizde düzenlenen seminerler kayıt altına alınmaktadır. Seminer gerçekleştikten sonra 24 saat içerisinde sisteme video kayıtları yüklenmektedir. Kayıtlar teknik olarak sadece sitemizden izlenebilir. Kayıtların yasal olmayan yöntemlerle kaydedilmesi ve paylaşılması yasaktır. Bu konudaki tüm yasal haklarımız saklıdır.

Taksit Tablosu

Eğitim ödemelerinizi kredi kartınız ile güvenle yapabilirsiniz. Ödemeler sırasında kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. Peşin fiyatına 3 taksit kampanyasından faydalanabilirsiniz.


Eğitmenin Diğer Seminerleri

26.12.2022 - 27.12.2022 ONLINE ETKİNLİK

Başvuru

17.06.2022 - 18.06.2022 ONLINE ETKİNLİK

Başvuru