GEBELİK KATEGORİSİ UYGULAMASI - ÜCRETSİZ

Gebelik Kategorisi Uygulaması Dr. Adem Emre ÇELİK ve ekibi tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. 12 Eylül 2022 tarihinde saat 21.00'da Dr. Adem Emre ÇELİK ile metepol.com'da bir söyleşi gerçeleştirdik. Uygulama hem Android hem de IOS tabanlı olarak geliştirilmiş olup yandaki linklerden tıklayarak indirebilirsiniz.


Gebelik Kategorisi uygulaması, tıp alanında kullanılan ilaç etken maddelerinin ve tıbbi bitkisel ürünlerinin gebelik risk durumlarının ve emzirme (laktasyon) döneminde kullanım durumlarının birkaç tuşlama ile sorgulanabildiği bir uygulamadır. Gebelik Kategorisi uygulamasında, gebelik ve emzirme döneminde kullanılacak bir etken maddenin (ilaç veya bitkisel ürünün) güncel - güvenilir - onaylı risk ve güvenlik bilgilerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanız amaçlanmıştır.

Gebelik Kategorisi uygulaması ile şunları yapabilirsiniz:

- Etken madde bazlı gebelik kategorisi sorgulamak

- Bitkisel etken madde bazlı gebelikte kullanım durumu sorgulama

- Etken madde bazlı laktasyonda (emzirme) kullanım durumu sorgulama

Kullanıma sunulan ürünümüzde; tıp alanında kullanılan ilaç etken maddelerinin ve tıbbi bitkisel ürünlerinin gebelik risk durumlarını ve emzirme (laktasyon) döneminde kullanım durumlarını birkaç tuşlama ile sorgulayabilirsiniz. Bugün ve gelecekte başta hekimler olmak üzere, diş hekimleri, eczacılar, gebelik ve emzirme danışmaları, hemşireler, diğer sağlık personelleri, anneler ve anne adayları için; gebelik ve emzirme döneminde kullanılacak bir etken maddenin (ilaç veya bitkisel ürünün) güncel - güvenilir - onaylı risk ve güvenlik bilgilerine hızlı ve kolay ulaşmaları için başucu bir kaynak olmayı umuyoruz.