PROGRAM

Kursumuz, TOBB Üniversitesi Anatomi Ve Morfoloji Laboratuvarı'nda gerçekleşmektedir.

 • 9.30 : Açılış ve genel bilgilendirme
 • 10.00-11.15 : Canlı diseksiyon ve demonstrasyon-1
 • 11.15-11.30 : Kahve arası
 • 11.30-13.00: Canlı diseksiyon ve demonstrasyon-2
 • 13.00-14.00: Öğle Yemeği
 • 14.00-15.30: Uygulama ve kadavra üzerinde serbest çalışma
 • 15.30-16.00: Kahve arası
 • 16.00-18.00: Uygulama ve kadavra üzerinde serbest çalışma

 • CPD Puanı

  Kursumuz 280 CPD puanı ile akredite edilmiştir.

  CPD (Continuing Professional Development), Türkçe'de "Sürekli Mesleki Gelişim" olarak çevrilebilecek bir terimdir. CPD, bir profesyonelin kariyerindeki bilgi ve becerilerini güncel tutması ve geliştirmesi için yürütülen süreçleri ifade eder. Bu süreç, eğitim, deneyim, etkileşim ve diğer öğrenme yöntemlerini içerir.

  CPD puanları, bir profesyonelin sürekli mesleki gelişimini izlemek ve değerlendirmek amacıyla kullanılan bir ölçüdür. Bir kişi, belirli bir süre içinde (genellikle bir yıl) ne kadar süreyle eğitim aldığını, deneyim kazandığını veya diğer mesleki gelişim faaliyetlerine katıldığını kaydederek CPD puanları elde eder. Bu puanlar, profesyonelin kişisel ve mesleki gelişimini takip etmek, sertifikalarını güncellemek ve belirli standartlara uygunluğunu göstermek için kullanılabilir.

  CPD puanları, çeşitli meslek alanlarında yaygın olarak kullanılan bir kavramdır ve profesyonellerin rekabet avantajı elde etmelerine, güncel kalmalarına ve meslek standartlarına uygun hareket etmelerine yardımcı olabilir. Her meslek dalında farklı kuruluşlar veya meslek odaları tarafından belirlenen belirli CPD gereksinimleri ve puanlama sistemleri olabilir.

  KURS SÜRECİ

  Kursumuz, TOBB Üniversitesi Anatomi Ve Morfoloji Laboratuvarı'nda fresh kadavralar kullanarak yapılacaktır. Kadavra diseksiyonu - anlatımları ve kadavra uygulamaları ile kombine edilecektir.

  Serbest çalışma sürelerinde katılımcıların kadavralar üzerinde çalışmaları ve pratik yapmaları sağlanmaktadır.

  SERTİFİKASYON

  Taze Donmuş Kadavra Kursu, Birleşik Krallık'ta CPD kuruluşlarından CPD Excellence tarafından 280 CPD puanı ile akredite edilmiştir. Kurs bitiminde verilen sertifikalarımız Metepol Academy tarafından Tübitak Bilgem KamuSM zaman damgası ile damgalanacak ve zaman damgası anahtarı ile birlikte teslim edilecektir.

  SİGORTA

  Taze Donmuş Kadavra Kursu eğitmen - katılımcıları, POLICYBEE - HISCOX INSURANCE tarafından profesyonel sorumluluk sigortası ile (Policy Number: 15240700) sigortalanmıştır. Ayrıca eğitmenlerimiz SIMPLY BUSINESS INSURANCE tarafından mali sorumluluk sigortası (Public liability Insurance Policy number: CGBI4353097XB1) ile sigortalıdır. Sigortalar mali zararlar ve eğitim sırasında oluşabilecek diğer kaza - yaralanmaları içermektedir.

  Katılımcılarımızın sigorta kapsamında olabilmesi için kurs başlangıcında "Kadavra Laboratuvarı Güvenlik Protokolü" nü okuyarak imzalamaları gerekmektedir.

  BAŞVURU

  Kursumuz sadece Tıp Doktorlarına yönelik bir kurstur. Detaylı bilgi için 05438485936 numaralı telefonumuzdan ve whatsapp hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.