Click Here For English Version

SIK RASTLANILAN HASTALIKLARIN AKUPUNTUR İLE TEDAVİSİ ve KOZMETİK AKUPUNKTUR

Bu seminer offline kayıtlardan izlenebilir.
Bu seminer online olarak 26.06.2020 tarihinde bitmiştir. Sadece seminer kayıtlarını izleyebilirsiniz.
Eğitmen Dr. Doğuş BAHADIR - Dr. Fulden KÜÇÜK
Başlama Tarihi 18.06.2020
Bitiş Tarihi 26.06.2020
Toplam Süre 10 Saat
Katılım Ücreti 350 TL

Seminer Açıklaması

  • Depresyon, Parkinson,obsesyonlar, panik atak
  •  Gastrointestinal sistem ( bulantı, kusma, ishal, kabızlık, karin ağrısı, gastrit)
  • Allerji
  •  Infertilite ve impotans
  •  Kozmetik akupunktur
G

Önemli Uyarı

Seminerlerimiz Sağlık Bakanlığı Sertifikasyonu kapsamında değildir. Sağlık Bakanlığı Sertifikasyonu sadece yetkilendirilmiş eğitim ve araştırma hastanelerinin düzenlediği kurslardan alınabilir. Bu seminerlere katılmakla ünvanınıza ek yasal bir tıbbi girişim hakkı kazanmazsınız. Online düzenlenen seminerlerimiz sonrasında katılımcılara "etkinlik katılım belgesi" verilmektedir. Bu belge de size ek bir tıbbi uygulama yapma yetkisi vermez. Düzenlenen seminerlerimiz mezuniyet sonrası eğitimler kapsamındadır. Son zamanlarda "E-Devlet Onaylı" ibaresi ile eğitimler düzenlendiğini görmekteyiz. Hiç bir eğitimin E-Devlet onaylı olması söz konusu değildir. Bu ibarelerin yer aldığı ilanları dikkate almayınız.

Katılımcılar

Sitemiz online üyelik sistemi ile faaliyet göstermektedir. Bu nedenle üye kaydı sırasında meslek bölümü üyenin beyanına dayalı olarak veri tabanımıza kayıt edilmektedir. Tıbbi girişim içerikli seminerlerde katılıcı listesinin "tıp doktoru" ünvanı olan kişilerden oluştuğu beyana dayalı kayıtlardan kontrol edilmektedir.

Kayıtlar

Sitemizde düzenlenen seminerler kayıt altına alınmaktadır. Seminer gerçekleştikten sonra 24 saat içerisinde sisteme video kayıtları yüklenmektedir. Kayıtlar teknik olarak sadece sitemizden izlenebilir. Kayıtların yasal olmayan yöntemlerle kaydedilmesi ve paylaşılması yasaktır. Bu konudaki tüm yasal haklarımız saklıdır.

Taksit Tablosu

Eğitim ödemelerinizi kredi kartınız ile güvenle yapabilirsiniz. Ödemeler sırasında kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. Peşin fiyatına 3 taksit kampanyasından faydalanabilirsiniz.


Eğitmenin Diğer Seminerleri

21.08.2020 - 23.08.2020 ONLINE ETKİNLİK

Başvuru

18.07.2020 - 22.07.2020 ONLINE ETKİNLİK

Başvuru

18.06.2020 - 26.06.2020 ONLINE ETKİNLİK

Başvuru

13.05.2020 - 21.05.2020 ONLINE ETKİNLİK

Başvuru