Click Here For English Version

ALERJİLERDE FONKSİYONEL ve BÜTÜNCÜL TIP YAKLAŞIMI

Bu seminer offline kayıtlardan izlenebilir.
Bu seminer online olarak 29.04.2021 tarihinde bitmiştir. Sadece seminer kayıtlarını izleyebilirsiniz.
Eğitmen Uzm. Dr. Engin ARI
Başlama Tarihi 27.04.2021
Bitiş Tarihi 29.04.2021
Toplam Süre 5 Saat
Katılım Ücreti 450 TL

Seminer Açıklaması

1- Alerjinin temeli
2- Fonksiyonel Tıp bakış açısıyla gıda reaksiyonları
-Gıda Alerjileri 
-Gıda Dıyarlılığı
-Gıda intoleransı
3- Alerjik hastalıkların artış sebepleri, hipotezler 
4- Dirençli Alerjilerde Fonksiyonel Tıp ve Bütüncül yaklaşımıyla tedavi


Önemli Uyarı

Seminerlerimiz Sağlık Bakanlığı Sertifikasyonu kapsamında değildir. Sağlık Bakanlığı Sertifikasyonu sadece yetkilendirilmiş eğitim ve araştırma hastanelerinin düzenlediği kurslardan alınabilir. Bu seminerlere katılmakla ünvanınıza ek yasal bir tıbbi girişim hakkı kazanmazsınız. Online düzenlenen seminerlerimiz sonrasında katılımcılara "etkinlik katılım belgesi" verilmektedir. Bu belge de size ek bir tıbbi uygulama yapma yetkisi vermez. Düzenlenen seminerlerimiz mezuniyet sonrası eğitimler kapsamındadır. Son zamanlarda "E-Devlet Onaylı" ibaresi ile eğitimler düzenlendiğini görmekteyiz. Hiç bir eğitimin E-Devlet onaylı olması söz konusu değildir. Bu ibarelerin yer aldığı ilanları dikkate almayınız.

Katılımcılar

Sitemiz online üyelik sistemi ile faaliyet göstermektedir. Bu nedenle üye kaydı sırasında meslek bölümü üyenin beyanına dayalı olarak veri tabanımıza kayıt edilmektedir. Tıbbi girişim içerikli seminerlerde katılıcı listesinin "tıp doktoru" ünvanı olan kişilerden oluştuğu beyana dayalı kayıtlardan kontrol edilmektedir.

Kayıtlar

Sitemizde düzenlenen seminerler kayıt altına alınmaktadır. Seminer gerçekleştikten sonra 24 saat içerisinde sisteme video kayıtları yüklenmektedir. Kayıtlar teknik olarak sadece sitemizden izlenebilir. Kayıtların yasal olmayan yöntemlerle kaydedilmesi ve paylaşılması yasaktır. Bu konudaki tüm yasal haklarımız saklıdır.

Taksit Tablosu

Eğitim ödemelerinizi kredi kartınız ile güvenle yapabilirsiniz. Ödemeler sırasında kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. Peşin fiyatına 3 taksit kampanyasından faydalanabilirsiniz.


Eğitmenin Diğer Seminerleri

27.04.2021 - 29.04.2021 ONLINE ETKİNLİK

Başvuru