METEPOL

Teknoloji Takibimizde

Biz Kimiz?

Metepol Danışmalık, 2014 yılında kurulmuş olup Bütüncül Tıp konusunda birçok eserin yayınlanmasına öncülük etmiştir. Teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden firmamız online tıbbi seminerler konusunda uzmanlaşmıştır. Bugüne kadar 50 bin dakika üzerinde canlı seminer gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Online seminerlerin zaman ve mekan bağımsız bir şekilde izlenebilmesi nedeniyle mezuniyet sonrası eğitimlerde son derece önemli olduğunu düşünmekteyiz. Bu nedenle eş zamanlı çalışan iki farklı serverı alt yapımızda barındırıyoruz. Online seminerleri basılı eserlerle birleştirme fikrini ülkemizde ilk kez uygulayan ve son derece başarılı sonuçlar alan bir firmayız.

Bilişim sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle web projeleri ve web hizmetleri danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla internet projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Hayat bisiklet gibidir, dengeyi kaybetmemek için ilerlemek gerekir.

Albert Einstein

METEPOL ACADEMY LTD. - METEPOL LLC

Metepol LLC, 2022 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde Wyoming Eyaleti vergi sistemine (EIN: 61-2056756) kayıtlı olarak gerekli yasal izinlerini almıştır. 2024 yılı Wyoming Eyaleti Vergi İyi Hal belgemiz için tıklayınız

2023 yılında Metapol Academy LTD, Birleşik Krallık'ta (Company Number 15282417 tıklayınız) resmi olarak kurulmuştur. The CPD Group üyesi olan firmamız (CPD Provider Number : 782777) , UK Register of Learning Providers UKPRN:10094262 tıklayınız ) üyesidir. Birleşik Krallık ve Türkiye faliyetlerimiz Zurich Sigorta kapsamında kontrat-iş sigortası kapsamında sigortalıdır. Veri barındırma konusunda standartlarımız Birleşik Krallık'ta Information Commissioner's Office(ico.org.uk) uygundur. Firmamız ICO - Data Protection Registration sertifikasına sahiptir.

100
UZMAN EĞİTMEN
20217
ÜYE SAYISI
737
SEMİNER BAŞLIĞI
77333.4DK
SEMİNER KAYDI