bilgi@metepol.com     05438485936

Metepol Hakkında

Metepol Danışmalık, 2014 yılında kurulmuş olup Geleneksel Tamamlayıcı Tıp konusunda birçok eserin yayınlanmasına öncülük etmiştir. Teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden firmamız online tıbbi seminerler konusunda uzmanlaşmıştır. Bugüne kadar 30 bin dakika üzerinde canlı seminer gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Online seminerlerin zaman ve mekan bağımsız bir şekilde izlenebilmesi nedeniyle mezuniyet sonrası eğitimlerde son derece önemli olduğunu düşünmekteyiz. Bu nedenle eş zamanlı çalışan iki farklı serverı alt yapımızda barındırıyoruz. Online seminerleri basılı eserlerle birleştirme fikrini ülkemizde ilk kez uygulayan ve son derece başarılı sonuçlar alan bir firmayız.

Bilişim sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle web projeleri ve web hizmetleri danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla internet projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

HekiminiBul.Com

2017 yılının sonlarında başladı hikayemiz. Ülkemizdeki hekimleri tek bir platform altında toplama fikri büyük bir proje ve alt yapı gerektiriyordu. Öncelikle hazır sistemler incelendi ancak bu sistemler ile projenin ilerlemesi mümkün değildi. Ve uzun sürecek kodlama süreci başladı. Defalarca projemizde değişikliğe gitmek zorunda kaldık. Amacımız hekimlerimizin bireysel bir internet sitesine ihtiyaç duymadan arama motorlarında ulaşılabilir olmasını sağlamaktı. Bu nedenle sistemimizde en öncelikli alt yapı SEO (search engine optimisation) olarak ele alındı. Ayrıca mobil cihazların hayatımıza girmesiyle projemize erişimin büyük bir kısmının cep telefonları ile yapılacağı göz önüne alınarak mobil uyumluluk ve sosyal paylaşım göz önünde bulunduruldu.

Kodlama süreci çocuklarım Metehan ve Göktürk ile birlikte başladı. Metehan'ın "anne bu renk olmasın, burası kırmızı olsun" yönlendirmeleri ve Göktürkün "ınne mama" sesleri arasında şekillendi ve bu güne geldi.

 

METEPOL DANIŞMANLIK


Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


  Blog Yazıları
  Bize Ulaşın
  METEPOL Danışmanlık ve E-Ticaret

Cennetayağı Mahallesi 827 sokak No:11-1 Edremit Balıkesir

Tel : 05438485936
Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cumartesi : 10:00 - 20:00