LEVEL 7 MEDİKAL ESTETİK KURSU (BİRLEŞİK KRALIK )

Davet

Birleşik Krallık' da GMC kaydınız olmadan non-invaziv medikal estetik işlemleri yapabileceğiniz bir klinik açabilirsiniz. Bu amaçla düzenlenen kurslar 7 aşamadan oluşmaktadır. Ancak tıp doktoru ve diş hekimi eğitimini tamamlayanlar sadece Level 7 kursu başarı ile bitirmeleri yeterli kabul edilmektedir.

Metepol Akademi olarak The GPD Group UK resmi sağlayıcısı METEPOL LLC global eğitim direktörü Doç. Dr. İsmail GÜLER önderliğinde Level 7 sertifikasyonunu başlatmış bulunmaktayız. Eğitimler yüz yüze ve online şekilde yapılacak olup her kursiyerin belirli sayıda uygulama yapması zorunlu olacaktır bu işlemler kayıt altına alınarak portfolya hazırlanacaktır. Bu eğitime katılımınız ile Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre herhangi bir mesleki yeterliliğe sahip OLMAYACAKSINIZ. Alınacak sertifika sadece BİRLEŞİK KRALLIK kanunları çerçevesinde geçerli olacaktır.

Eğitimler yüz yüze ve online şekilde yapılacak olup her kursiyerin belirli sayıda uygulama yapması zorunlu olacaktır. Bu eğitime katılımınız ile Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre herhangi bir mesleki yeterliliğe sahip OLMAYACAKSINIZ. Alınacak sertifika sadece BİRLEŞİK KRALLIK kanunları çerçevesinde geçerli olacaktır. Kurs süresi 30 gün şeklinde belirlenmiştir. (Online ve yüz yüze eğitim süreçlerinin tamamı) Kurs tarihleri ve süreleri ayrıca sayfamızda duyurulacaktır.

SERTİFİKASYON

Kurs sonrası her bir katılımcı için teorik ve uygulama eğitimlerini içeren dosya oluşturulacaktır. Verilecek LEVEL 7 sertifika İngiltere’de faliyette bulun sigorta şirketleri tarafından kabul edilen mesleki bir sertifikadır.

Level 7 Mesleki Uygulama Sertifikası ile Level 7 diploma karıştırılmaktadır .Level 7 Estetik Diploması yüksek lisans seviyesi bir diplomadır. Kursumuz ise Level 7 mesleki (NOS) kurs sertifikası olup GMC gibi herhangi bir kuruluş kaydınız olmasına gerek yoktur. Bu sertifika İngiltere’de bulunma , oturma ve seyahat gibi konularda size bir avantaj sağlamayacaktır. Sadece İngiltere hükümeti tarafından LEVEL 7 sertifikasına sahip kişilerin non-invaziv medikal işlemleri yapabilmesi için yetki sağlar.

Sertifikalar kurs bitimini ve sınavdan sonra takiben 14 gün içerisinde katılımcılara teslim edilecektir. Sertifikasyon sürecinde onaylayıcı eğitmen Doç. Dr. İsmail GÜLER , The CPD Group ve Metepol LLC(CPD provider) kuruluşları olacaktır. Kurs sonunda toplam 10 alanda sertfikasyon yapılacaktır. Bu sertfikaların tamamı yasal sigorta şirketleri tarafından sigortalanmanız için gerekli sertifikalardır.

Level 7 Medikal Estetik sertifikasyonu sonucunda, Birleşik Krallık'ta mesleki sigorta yaptırabilmeniz sizin için gerekli olacan tüm sertifikaları almış olacaksınız.

 • Dermal Dolgu Uygulamaları
 • Komplikasyon Yönetimi
 • Botulinum Toksin Uygliamaları
 • Anaflaksi ve Temel Yaşam Desteği
 • B ve C-Vitamini Enjeksiyonları
 • Anatomi ve Fizyoloji
 • Kimyasal Peeling
 • Mezoterapi Uygulamaları
 • Dermablade Uygulamaları
 • Temel İp askı Uygulamaları
 • KURS SÜRECİ

  Level 7 Sertifikasyon sürecinde online ve yüz yüze eğitim süreçleri yer alacaktır. Online eğitim içeriği www.metepol.com üzerinden gerçekleşecek olup siteye üye olmanız gerekmektedir.

  Yüz yüze eğitimler konusunda planlama her katılımcının çalışma şartları kendileri ile görüşülerek eğitim kliniğinde ANKARA’da planlanacaktır. Uygulama eğitimi takvimi esnek bir şekilde planlanacaktır.

  Kurs sonunda her kursiyerden eğitmen tarafından yapılacak pratik sınavda (OSCE , Performas kaydı vb) başarılı olmalıdır.

  1. Dönem Başlangıç Tarihi : 18.10.2023 - GRUP DOLDU

  1. Dönem Başlangıç Tarihi : 18.11.2023

  LEVEL 7 MODÜLLERİ

  Level 7 Medikal Estetik Kursu toplamda 6 modülden oluşmaktadır. Modül içeriklerini detaylı şekilde incelemek için tıklayınız.

  • MODÜL 1 - Anatomi, Fizyoloji ve Mesleki Konuların Genel Bakışı
  • MODÜL 2 - Toksin Tedavileri
  • MODÜL 3 - Dermal Dolgular
  • MODÜL 4 - Kozmetik Tıpta Cilt Tedavileri
  • MODÜL 5 - Saç Bozuklukları
  • MODÜL 6 - Diğer Estetik Yaklaşımlar

  KURS ÜCRETİ

  Level 7 Sertifikasyon Eğitimi toplam 7000$ dır. Ön kayıt sistemi ile kayıtlar alınmakta olup toplam ücretin %10’u olan 700$ kurs kaydı öncesinde alınmakta olup bu başvuruyu www.metepol.com/course.php adresinden yapmanız gerekmektedir.

  Sertifikasyon aşamasında geri kalan 6300$ lük ödemeniz için ödeme linki size gönderilecektir.

  Ödemeler sadece kredi kartı ile yapılmakta olup kredi kartı ekstrenizde METEPOL LLC - Stripe şeklinde görünecektir.

  FAST TRACK

  Fast track sertifikasyon sürecinde önceden deneyimleri yoğun olan katılımcıların kabul edildiği daha kısa süreli bir eğitim sürecidir. Normal Level 7 eğitim süreci sonunda alınan sertifika ile tamamen aynı sertifika verilmektedir. Sadece online ve yüz yüze eğitim süresi kısa tutulmaktadır. Fast track olarak tanımlanan sürecin ödeme bedelinde bir değişiklik yoktur.

  EĞİTMEN

  2009 yılında Ankara Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdim. 2013 yıllında KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Eğitimimi tamamlayarak uzman oldum. 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Ekonomisi ve Farmaekonomi Bölümü’nde yüksek lisans yaptım.2018 yılından bu yana Ankara Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi olarak çalışmaktayım. Ankara Medipol Üniversitesi 2020 yıllı itibariyle Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalına Doçent olarak atandım. Ankara Medipol Üniversitede idari görev olarak Kurucu KBB AnaBilim Başkanlığı ve Sağlık Meslek Yüksekokul Müdürlüğü görevini sürdürdüm.

  Amerika Birleşik Devletleri M.D. Anderson Hastanesinde klinik gözlemciliğe ek olarak Almanya ve İngiltere’de Yüz Estetiği uygulamalarını katıldım. Çalışma hayatım boyunca Kulak Cerrahisi, Pediatrik (çocuk) KBB Uygulamaları, Baş Boyun Kanserleri ve tedavisi, Burun ve Sinüs Hastalıkları ve Cerrahisi, Denge Bozukluğu, Uyku Bozukları ve tedavisi üzerine bir çok kursu tamamlayarak, uygulama yapma olanağı buldum. Akademik olarak birçok klinik çalışma (Makale, Kitap, Ulusal ve Uluslararası Sunum) içeresinde yer aldım.

  Yurtiçinde ve Yurtdışında birçok özel hastanede çalıştım. Çalışma alanı olarak Yüz Estetiği özel ilgi alanım olup bu geniş uygulamalar içinde; Rinoplasti, Otoplasti (kepçe kulak), Blefaroplasti (Göz kapağı estetiği) yüzde cerrahi dışı uygulamalar(Botox, dolgu, Kybella, PRP, PRFM) spesifik çalıştığım alanlar olup yaptığım uygulamalar içerisinde yer almaktadır. İyi düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Rusça bilmekteyim.

  METEPOL HAKKINDA

 • 2015 yılında Türkiye'de METEPOL DANIŞMANLIK BİLİŞİM VE E-TİCARET ORGANİZASYON
 • 2022 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde METEPOL LLC (EIN: 61-2056756)
 • 2023 yılında Birleşik Krallık'ta METEPOL ACADEMY LTD. (Company Number 15282417)
 • ticari ünvanlar ile olarak kurulmuş eğitim, danışmanlık ve teknoloji firmasıdır.

  BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

  Kursumuz hakkında 30 dakikalık bireysel bir toplantı yapıp size bilgi vermekten mutluluk duyarız. Aşağıdaki formu doldurarak randevunuzu hemen alabilirsiniz. Sizinle toplantımız Google Meet üzerinden gerçekleşektir. Randevu kaydınızı bekliyoruz.

  TANITIM TOPLANTISI

  ONLINE ÖN KAYIT

  Değerli katılımcımız LEVEL 7 MEDİKAL ESTETİK KURS(BİRLEŞİK KRALIK) KATILIM ÜCRETİ 7000$ dır. Sertifika kursiyer grupları başvuru tarih önceliğine göre düzenlenecek olup ön başvuru ücretimiz 700$ dır. Alttaki başvuru linkinden ödemenizi yaparak ön başvuruda bulunabilirsiniz. Ödemeniz sonrası detaylı bir formu doldurmanız için mail adresinize göndermiş olacağız.Ödeme ve kayıt aşamasındaki sorunlarınız için 0543 848 59 36 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  TOPLAM ÖDEME TUTARI : 7000$

  ÖN KAYIT TUTARI : 700$

  ÖDEME YAPABİLMENİZ İÇİN KREDİ KARTINIZIN YURT DIŞI ÖDEMELERE AÇIK OLMASI GEREKMEKTEDİR.