DAVET

Birleşik Krallık' da GMC kaydınız olmadan non-invaziv medikal estetik işlemleri yapabileceğiniz bir klinik açabilirsiniz. Bu amaçla düzenlenen kurslar 7 aşamadan oluşmaktadır. Ancak tıp doktoru ve diş hekimi eğitimini tamamlayanlar sadece Level 7 kursu başarı ile bitirmeleri yeterli kabul edilmektedir.

Metepol Akademi olarak , ABT SCHOOL global eğitim direktörü Dr. Ökkeş ŞİMŞEK ve Prof. Dr. Ayşe AKMAN önderliğinde Level 7 sertifikasyonunu başlatmış bulunmaktayız. Eğitimler yüz yüze ve online şekilde yapılacak olup her kursiyerin belirli sayıda uygulama yapması zorunlu olacaktır bu işlemler kayıt altına alınarak portfolya hazırlanacaktır. Bu eğitime katılımınız ile Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre herhangi bir mesleki yeterliliğe sahip OLMAYACAKSINIZ. Alınacak sertifika sadece BİRLEŞİK KRALLIK kanunları çerçevesinde geçerli olacaktır.

Eğitimler yüz yüze ve online şekilde yapılacak olup her kursiyerin belirli sayıda uygulama yapması zorunlu olacaktır. Bu eğitime katılımınız ile Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre herhangi bir mesleki yeterliliğe sahip OLMAYACAKSINIZ. Alınacak sertifika sadece BİRLEŞİK KRALLIK kanunları çerçevesinde geçerli olacaktır. Kurs süresi 30 gün şeklinde belirlenmiştir. (Online ve yüz yüze eğitim süreçlerinin tamamı)

Değerli ziyaretçilerimiz Level 7 Non-invaziv İşlemler kursumuz ile ilgili bu sayfada yer alan tüm içerikler ve görseller Metepol Academy LTD. tarafından orjinal olarak hazırlanmıştır ve TUBİTAK BİLGEM Kamu SM Zaman Damgası (ID 106357) ile yasal hakları koruma altına alınmıştır. Aynı içerik ve görseller ile karşılaştığınız internet sitelerinin kuruluşumuz ile alakası yoktur. Zaman Damgası Beratını görmek için tıklayınız

SERTİFİKASYON

Kurs sonrası her bir katılımcı için teorik ve uygulama eğitimlerini içeren dosya oluşturulacaktır. Verilecek LEVEL 7 sertifika İngiltere’de faliyette bulun sigorta şirketleri tarafından kabul edilen mesleki bir sertifikadır.

Level 7 Mesleki Uygulama Sertifikası ile Level 7 diploma karıştırılmaktadır .Level 7 Estetik Diploması yüksek lisans seviyesi bir diplomadır. Kursumuz ise Level 7 mesleki (NOS) kurs sertifikası olup GMC gibi herhangi bir kuruluş kaydınız olmasına gerek yoktur. Bu sertifika İngiltere’de bulunma , oturma ve seyahat gibi konularda size bir avantaj sağlamayacaktır. Sadece İngiltere hükümeti tarafından LEVEL 7 sertifikasına sahip kişilerin non-invaziv medikal işlemleri yapabilmesi için yetki sağlar.

Sertifikalar kurs bitimini ve sınavdan sonra takiben 14 gün içerisinde katılımcılara teslim edilecektir. Sertifikasyon sürecinde onaylayıcı ABT SCHOOL kuruluşu olacaktır. Kurs sonunda toplam 10 alanda sertfikasyon yapılacaktır. Bu sertfikaların tamamı yasal sigorta şirketleri tarafından sigortalanmanız için gerekli sertifikalardır.

Level 7 Medikal Estetik sertifikasyonu sonucunda, Birleşik Krallık'ta mesleki sigorta yaptırabilmeniz sizin için gerekli olacan tüm sertifikaları almış olacaksınız.

SERTİFİKA SİGORTA GARANTİSİ

Level 7 Non-invaziv İşlemler kursumuz bitiminde alacağınız sertfikalarınızın sigorta firmaları tarafından kabul edilip sigortalanaması son derece önemlidir. Mesleki geçerliliğiniz konusunda en önemli konu malpraktis sigortası yaptırabiliyor olmanızdır. ABT School, Birleşik Krallık'ta bilinen sigorta firmalarından Insync Insurance Solutions Ltd. partneridir. (www.insyncinsurance.co.uk) Online olarak sigorta başvurunuzu yaparken Fast Track kurs aldığınız okulu seçmeniz istendiğinde "ABT" kodunu kullanarak sigorta işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

INSYNC Insurance - ABT School Partner sayfası için tıklayınız

Fast Track kurs sürecinde sigorta partnerlerinin önemi hakkında podcasti dinleyebilirsiniz.

KAYIT DÖNEMLERİ

Kursumuz 4 modül - 10 temel başlıktan oluşmaktadır ve kurs tamamlama süremiz tıp doktorları ve diş hekimleri için 30 gündür. 4 modülümüz sürekli devam ettiği için kaydınızı yaptırdıktan sonraki haftanın pazartesi günü dersleriniz mevcut modül üzerinden başlayacaktır. Bu nedenle her hafta içerisinde kursumuza kaydınızı yaptırabilirsiniz.

METEPOL HAKKINDA

 • 2015 yılında Türkiye'de METEPOL DANIŞMANLIK BİLİŞİM VE E-TİCARET ORGANİZASYON
 • 2022 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde METEPOL LLC (EIN: 61-2056756)
 • 2023 yılında Birleşik Krallık'ta METEPOL ACADEMY LTD. (Company Number 15282417)
 • ticari ünvanlar ile olarak kurulmuş eğitim danışmanlığı ve teknoloji firmasıdır.

  Metepol LLC, 2022 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde Whyoming Eyaleti vergi sistemine (EIN: 61-2056756) kayıtlı olarak gerekli yasal izinlerini almıştır.

  2023 yılında Metapol Academy LTD, Birleşik Krallık'ta (Company Number 15282417) resmi olarak kurulmuştur. The CPD Group üyesi olan firmamız (CPD Provider Number : 782777) , UK Register of Learning Providers UKPRN:10094262) üyesidir. Birleşik Krallık ve Türkiye faliyetlerimiz Zurich Sigorta kapsamında kontrat-iş sigortası kapsamında sigortalıdır. Veri barındırma konusunda standartlarımız Birleşik Krallık'ta Information Commissioner's Office(ico.org.uk) uygundur. Firmamız ICO - Data Protection Registration sertifikasına sahiptir.

  Metepol Academy Ltd. , ABT SCHOOL resmi partneridir. Türkiye Cumhuriyeti'nde ABT SCHOOL adına LEVEL 7 kayıtları sadece METEPOL ACADEMY tarafından yapılmaktadır.

  KURS SÜRECİ

  Level 7 Sertifikasyon sürecinde online ve yüz yüze eğitim süreçleri yer alacaktır. Online eğitim içeriği www.metepol.com üzerinden gerçekleşecek olup siteye üye olmanız gerekmektedir.

  Yüz yüze eğitimler konusunda planlama her katılımcının çalışma şartları kendileri ile görüşülerek eğitim kliniğinde planlanacaktır. Uygulama eğitimi takvimi esnek bir şekilde planlanacaktır.

  Kurs sonunda her kursiyerden eğitmen tarafından yapılacak pratik sınavda başarılı olmalıdır. Pratik uygulamalarının video kaydına alınacak ve sınav dökümanınıza eklenecektir.

  LEVEL 7 MODÜLLERİ

  Level 7 Non-invaziv İşlemler Kursu toplamda 4 haftadan oluşmaktadır. Aşağıda listelenen 10 başlık tek tek sertifikalandırılmaktadır.

  • Dermal Dolgu Uygulamaları
  • Komplikasyon Yönetimi
  • Botulinum Toksin Uygliamaları
  • Anaflaksi ve Temel Yaşam Desteği
  • B ve C-Vitamini Enjeksiyonları
  • Anatomi ve Fizyoloji
  • Kimyasal Peeling
  • Mezoterapi Uygulamaları
  • Dermablade Uygulamaları
  • Temel İp askı Uygulamaları

  KURS ÜCRETİ

  Level 7 Sertifikasyon Eğitimi toplam 7000$ dır. Ön kayıt sistemi ile kayıtlar alınmakta olup toplam ücretin %10’u olan 700$ kurs kaydı öncesinde alınmakta olup bu başvuruyu www.metepol.com/course.php adresinden yapmanız gerekmektedir.

  Sertifikasyon aşamasında geri kalan 6300$ lük ödemeniz için ödeme linki size gönderilecektir.

  Ödemeler sadece kredi kartı ile yapılmakta olup kredi kartı ekstrenizde METEPOL LLC - Stripe şeklinde görünecektir.

  FATURALANDIRMA

  Ödeme ücretinizin tamamı METEPOL ACADEMY LTD. tarafından yasal olarak uluslarası eğitim harcaması olarak faturalandırılacak

  SİGORTA

  Metepol Academy LTD. Zurich Sigorta İşveren Sigortası kapsamında sözleşmelerimizden doğacak zararlara karşı sigortalıdır. Sigorta policemiz için tıklayınız.

  FAST TRACK

  Fast track sertifikasyon sürecinde önceden deneyimleri yoğun olan katılımcıların kabul edildiği daha kısa süreli bir eğitim sürecidir. Normal Level 7 eğitim süreci sonunda alınan sertifika ile tamamen aynı sertifika verilmektedir. Sadece online ve yüz yüze eğitim süresi kısa tutulmaktadır. Fast track olarak tanımlanan sürecin ödeme bedelinde bir değişiklik yoktur.

  EĞİTMENLER

  John Doe

  Dr. Ökkeş ŞİMŞEK

  Medikal Estetik


  John Doe

  Prof.Dr. Ayşe AKMAN

  Dermatoloji


  John Doe

  Prof.Dr. Gökhan BEYAZ

  Anestezi ve Reanimasyon


  John Doe

  Nevin TERCAN

  Trainer - ABTSCHOOL


  John Doe

  Dr. Maria GUM

  Trainer - ABTSCHOOL


  John Doe

  Şima DUMLUPINAR

  Microblading


  BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

  Kursumuz hakkında 30 dakikalık bireysel bir toplantı yapıp size bilgi vermekten mutluluk duyarız. Aşağıdaki formu doldurarak randevunuzu hemen alabilirsiniz. Sizinle toplantımız Google Meet üzerinden gerçekleşektir. Randevu kaydınızı bekliyoruz.

  TANITIM TOPLANTIMIZ

  ABT SCHOOL kurucusu Nevin TERCAN 'ın İngiltere'de ki medikal estetik kursları ile ilgili açıklaması- CNN TÜRK

  ABT SCHOOL kurucusu Nevin TERCAN, ABT SCHOOL eğitim sorumlusu Dr. Ercan BÜYÜKAKINCAK ve eğitmenimiz Dr. Ökkeş ŞİMŞEK' in de katıldığı tanıtım toplantımızı izleyebilirsiniz.

  ONLINE ÖN KAYIT

  Değerli katılımcımız LEVEL 7 MEDİKAL ESTETİK KURS(BİRLEŞİK KRALIK) KATILIM ÜCRETİ 7000$ dır. Sertifika kursiyer grupları başvuru tarih önceliğine göre düzenlenecek olup ön başvuru ücretimiz 700$ dır. Alttaki başvuru linkinden ödemenizi yaparak ön başvuruda bulunabilirsiniz. Ödemeniz sonrası detaylı bir formu doldurmanız için mail adresinize göndermiş olacağız.Ödeme ve kayıt aşamasındaki sorunlarınız için 0543 848 59 36 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  TOPLAM ÖDEME TUTARI : 7000$

  ÖN KAYIT TUTARI : 700$

  Ödememi havale olarak yapabilir miyim?
  Ödememi taksitlendirebilir miyim?
  Geri iade talebinde bulunabilir miyim?
  Sözleşme yapılacak mı?