Face Zone 2024 : Online Kongre
Metepol Academy TÜMYÜZDER işbirliği ile

Davet

Face Zone adı altında gerçekleştirdiğimiz online kongremizin üçüncüsünü duyurmanın heyecanı içerisindeyiz. Mart 2024'te düzenlediğimiz kongremizde 2 gün süre ile 22 saat üzerinde kesintisiz canlı yayın gerçekleştirmiştik. Bu etkinlik ülkemizde düzenlenen en uzun online tıp etkinliği olarak kayıtlara geçti. Online kongrelerin zaman ve mekandan bağımsız olarak seyredilebilmesinin, meslektaşlarımıza daha etkili bir bilimsel şölen sunma açısından son derece önemli olduğunu düşünüyoruz.

Klinik zorluklar ve çözümlerini, kanıta dayalı bilimin ışığında keşfetmek için 2 heyecan verici gün boyunca medikal estetik ile ilgili uzmanlar bir araya geliyor. % 100 sanal bu bilim şöleninde siz de 12 oturumda 21 sunumu dinlemek ve onlara merak ettiklerinizi sormak için yerinizi hemen ayırtın.

Kongremizde 02 - 03 Kasım 2024 tarihlerinde online olarak gerçekleşecek olup birbirinden değerli konuşmacıların güncel bilimsel paylaşımları yer alacaktır. Bilgi paylaşıldıkça çoğalan bir hazinedir. Bu kongrede “doğru bilgi” paylaşıldıkça çoğalacak ve hepimize değerli bir hazine olacaktır.

Op. Dr. Orhan ALAN - Kongre Başkanı

SERTİFİKASYON

Face Zone 2024 - Autumn, Birleşik Krallık'ta CPD kuruluşlarından TheCPD Group tarafından 23 CPD puanı ile akredite edilmiştir. Kongre bitiminde verilen sertifikalarımız Metepol Academy tarafından Tübitak Bilgem KamuSM zaman damgası ile damgalanacak ve zaman damgası anahtarı ile birlikte teslim edilecektir.

CPD Puanı

Kongremiz 23 CPD puanı ile akredite edilmiştir. Kongre sonunda size verilecek olan kare kodu okutarak Katılım Sertifika' nızı hemen alabilirsiniz.

CPD (Continuing Professional Development), Türkçe'de "Sürekli Mesleki Gelişim" olarak çevrilebilecek bir terimdir. CPD, bir profesyonelin kariyerindeki bilgi ve becerilerini güncel tutması ve geliştirmesi için yürütülen süreçleri ifade eder. Bu süreç, eğitim, deneyim, etkileşim ve diğer öğrenme yöntemlerini içerir.

CPD puanları, bir profesyonelin sürekli mesleki gelişimini izlemek ve değerlendirmek amacıyla kullanılan bir ölçüdür. Bir kişi, belirli bir süre içinde (genellikle bir yıl) ne kadar süreyle eğitim aldığını, deneyim kazandığını veya diğer mesleki gelişim faaliyetlerine katıldığını kaydederek CPD puanları elde eder. Bu puanlar, profesyonelin kişisel ve mesleki gelişimini takip etmek, sertifikalarını güncellemek ve belirli standartlara uygunluğunu göstermek için kullanılabilir.

CPD puanları, çeşitli meslek alanlarında yaygın olarak kullanılan bir kavramdır ve profesyonellerin rekabet avantajı elde etmelerine, güncel kalmalarına ve meslek standartlarına uygun hareket etmelerine yardımcı olabilir. Her meslek dalında farklı kuruluşlar veya meslek odaları tarafından belirlenen belirli CPD gereksinimleri ve puanlama sistemleri olabilir.

Tüm Yüz Derneği

Derneğimiz 2022 yılında Dr. Orhan Alan önderliğinizde Yüz Estetiği ile ilgilenen meslektaşlarımızın maddi ve manevi haklarını korumak, yaşadıkları sorunlara yönelik toplantılar düzenlemek, çözüm yolları üretmek ve bunun için ilgili kurum ve kuruluşlarla görüşmeler yapmak, üyelerinin mesleki sorunlarını hukuki yönden desteklemek ve yüz estetiği konusunda halk sağlığını koruyucu ve halkı bilinçlendirici faaliyetlerde bulunmak amacıyla kurulmuştur. Ayrıca yüz estetiği alanını ve üyelerinin mesleki bilgi-becerilerini geliştirmeye yönelik yurt içi ve yurt dışı toplantı, kurs, konferans, çalıştay, kongre gibi faaliyetlerde bulunmak, eğitimler vermek, yayın yapmak, bilimsel araştırmalar yapmak öncelikli amaçlarındandır.

Face Zone Online 2024 Tüm Yüz Derneği çatısı altında gerçeleşecektir.

KONGRE YAYINI

21
Bilimsel
Panel
23
Saat
Canlı Yayın
100
% CANLI
Kesintisiz Yayın

Kongre yayınımız 02-03 Kasım 2024 tarihlerinde www.metepol.com üzerinden size iletilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabileceğiniz panel üzerinden gerçekleşecektir. Yayınımız WebTV formatında, 4K çözünürlülükte olacaktır. Yayın kayıtları etkinlik bitiminden 24 saat sonra izlenebilir olacaktır. 30 gün süre ile kongre kaydımızı izleyebilirsiniz.

ONLINE KAYIT - ÖDEME

Değerli katılımcımız kongremize online olarak başvuru yapıp ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi havale ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ön başvuru formunu doldurduktan sonra 3 iş günü içinde yapılmayan ödeme kayıtları geçersiz sayılacaktır.

01 Eylül 2024 tarihine kadar katılım ücreti Hekim Katılımcı 3000 TL , TümYüzDer Üyesi Hekim -Asistan Hekim Katılımı : 2500 TL olarak kayıt alınacaktır.

01 Eylül 2024 sonrasında katılım ücreti Hekim Katılımcı 3600 TL , TümYüzDer Üyesi Hekim -Asistan Hekim Katılımı : 3000 TL olarak kayıt alınacaktır.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Havale Bilgilerimiz

Hesap Sahibi: METEPOL ACADEMY LTD

IBAN: TR17 0010 3000 0000 0062 8572 82