EĞİTMENLER

Uzm. Dr. Lale YEPREM - Dr. Renate Viebahn-Hänsler - Dr. Maria GUM

DAVET

Birleşik Krallık kanunları kapsamında GMC kaydı olmayan yabancı hekimler , tıp fakültesi akademik denkliklerini kanıtlayarak (RQF Level 7) , Wellness ve Güzellik klinikleri açabilmektedir. Bu kapsamda yetkilendirilmiş bir okul olan ABT School - Bristol ile birlikte düzenlediğimiz Medikal Ozon Terapi kursunu Türk hekimleri için duyurmuş olmanın heyecanını taşıyoruz.

Medikal Ozon Terapi kursumuz Dr. Renate VIEBAHN-HAENSLER ve Uzm. Dr. Lale YEPREM öncülüğünde gerçekleştirilecektir. 1400 dakika üzerinde teorik bilgi ve 10 saat süre ile pratik uygulama içeren kursumuz modüler bir şekilde gerçekleşmektedir. Kursumuz eğitim içeriği European Cooperation of Medical Ozone Societies tarafından belirlenmiş olup verilecek sertifikalarda European Cooperation of Medical Ozone Societies logosu da bulunacaktır. Kursumuz CPD akreditasyonun da bir kurstur ve mesleki sigorta yapılabilmesi için ABT School - INSYN Insurance partnerliğinde sigortalanma garantilidir.

Eğitimler yüz yüze ve online şekilde yapılacak olup her kursiyerin belirli sayıda uygulama yapması zorunlu olacaktır. Bu eğitime katılımınız ile Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre herhangi bir mesleki yeterliliğe sahip OLMAYACAKSINIZ. Alınacak sertifika sadece BİRLEŞİK KRALLIK kanunları çerçevesinde geçerli olacaktır. Kurs süresi 30 gün şeklinde belirlenmiştir. (Online ve yüz yüze eğitim süreçlerinin tamamı)

Son derece prestijli ve bilimsel açıdan oldukça zengin bu eğitime davetlisiniz.

SERTİFİKASYON

Kurs sonrası her bir katılımcı için teorik ve uygulama eğitimlerini içeren dosya oluşturulacaktır. Verilecek Medikal Ozon Terapi Kursu sertifikası İngiltere’de faliyette bulun sigorta şirketleri tarafından kabul edilen mesleki bir sertifikadır. Kursumuz mesleki (NOS) kurs sertifikası olup GMC gibi herhangi bir kuruluş kaydınız olmasına gerek yoktur.

Bu sertifika İngiltere’de bulunma , oturma ve seyahat gibi konularda size bir avantaj sağlamayacaktır. Sadece İngiltere hükümeti tarafından Medikal Ozon Terapi işlemleri yapabilmesi için yetki sağlar.

Sertifikalar kurs bitimini ve sınavdan sonra takiben 14 gün içerisinde katılımcılara teslim edilecektir. Sertifikasyon sürecinde onaylayıcı ABT SCHOOL kuruluşu olacaktır. Kurs sonunda toplam 10 alanda sertfikasyon yapılacaktır. Bu sertfikaların tamamı yasal sigorta şirketleri tarafından sigortalanmanız için gerekli sertifikalardır.

Sertifikalar kurs bitimini ve sınavdan sonra takiben 7 gün içerisinde katılımcılara hem dijital hem de kağıt baskı olarak teslim edilecektir. Sertifikasyon sürecinde onaylayıcı ABT SCHOOL kuruluşu olacaktır. Kurs sonunda toplam 1(BİR) alanda sertfikasyon yapılacaktır. Sertifika yasal sigorta şirketleri tarafından sigortalanmanız için gerekli sertifikalardır. Medikal Ozon Terapi Kursu sertifikasyonu sonucunda, Birleşik Krallık'ta mesleki sigorta yaptırabilmeniz sizin için gerekli olan tüm sertifikaları almış olacaksınız. Sertifika numaraları internet üzerinden sorgulanabilir olacaktır.

SERTİFİKA SİGORTA GARANTİSİ

Medikal Ozon Terapi Kursu bitiminde alacağınız sertfikalarınızın sigorta firmaları tarafından kabul edilip sigortalanaması son derece önemlidir. Mesleki geçerliliğiniz konusunda en önemli konu malpraktis sigortası yaptırabiliyor olmanızdır. ABT School, Birleşik Krallık'ta bilinen sigorta firmalarından Insync Insurance Solutions Ltd. partneridir. (www.insyncinsurance.co.uk) Online olarak sigorta başvurunuzu yaparken Fast Track kurs aldığınız okulu seçmeniz istendiğinde "ABT" kodunu kullanarak sigorta işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

INSYNC Insurance - ABT School Partner sayfası için tıklayınız

Fast Track kurs sürecinde sigorta partnerlerinin önemi hakkında podcasti dinleyebilirsiniz.

KURS SÜRESİ

Medikal Ozon Terapi Kursu, online ve offline süreçleri 29 gün sürecektir. Pratik uygulama süresi 10 saat olarak 1 iş günü içerisinde gerçekleşecektir. Pratik uygulamalar için katılımcılar ile görüşerek planlama yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI

1. The UK national agency for international qualifications and skills departmanı (www.enic.org.uk) tarafından kabul edilen tıp fakültesi mezuniyet dipolomanızın apostilli ingilizce çevirisi

2. Eğitim içeriğinizi gösteren transkriptiniz – apostilli ingilizce çevirisi

3. Kimlik bilgileriniz için pasaport – kimliğinizin zeminide içerir tarzda çekilmiş net resmi

4. Pratik eğitime İstanbul’da katılacak olan kursiyerlerin “T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı Ozon Uygulama Belgesi” *** Bu belge Birleşik Krallık kanunları ile ilgili değildir. Sadece uygulama eğitimine Türkiye’de katılacak katılımcılarımız için gereklidir. Bristol – Londra kliniklerinde uygulama yapacak katılımcılarımızdan bu belge istenmemektedir.

** Evrakları Türkçe olan katılımcılarımız UK ENIC sistemi üzerinden resmi çeviri hizmeti satın alabilirler. Bu konuda gerekli bilgiler kayıt öncesi ön görüşmelerde eğitim danışmanı tarafından verilecektir.

METEPOL HAKKINDA

 • 2015 yılında Türkiye'de METEPOL DANIŞMANLIK BİLİŞİM VE E-TİCARET ORGANİZASYON
 • 2022 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde METEPOL LLC (EIN: 61-2056756)
 • 2023 yılında Birleşik Krallık'ta METEPOL ACADEMY LTD. (Company Number 15282417)
 • ticari ünvanlar ile olarak kurulmuş eğitim danışmanlığı ve teknoloji firmasıdır.

  Metepol LLC, 2022 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde Whyoming Eyaleti vergi sistemine (EIN: 61-2056756) kayıtlı olarak gerekli yasal izinlerini almıştır.

  2023 yılında Metapol Academy LTD, Birleşik Krallık'ta (Company Number 15282417) resmi olarak kurulmuştur. The CPD Group üyesi olan firmamız (CPD Provider Number : 782777) , UK Register of Learning Providers UKPRN:10094262) üyesidir. Birleşik Krallık ve Türkiye faliyetlerimiz Zurich Sigorta kapsamında kontrat-iş sigortası kapsamında sigortalıdır. Veri barındırma konusunda standartlarımız Birleşik Krallık'ta Information Commissioner's Office(ico.org.uk) uygundur. Firmamız ICO - Data Protection Registration sertifikasına sahiptir.

  Metepol Academy Ltd. , ABT SCHOOL resmi partneridir. Türkiye Cumhuriyeti'nde ABT SCHOOL adına Medikal Ozon Terapi Kursu kayıtları sadece METEPOL ACADEMY tarafından yapılmaktadır.

  KURS SÜRECİ

  Medikal Ozon Terapi Kursu, online ve offline süreçleri 29 gün sürecektir. Pratik uygulama süresi 10 saat olarak 1 iş günü içerisinde gerçekleşecektir. Pratik uygulamalar için katılımcılar ile görüşerek planlama yapılacaktır.

  Kursun pratik uygulamaları Bristol ABT School Kliniği, Londra 1618 Klinik ve İstanbul Uzm. Dr. LALE YEPREM kliniğinde yapılacaktır. Türkiye’de uygulama eğitimi alacak kursiyerlerden Sağlık Bakanlığı Ozon Terapi Uygulaması resmi belgesi istenecektir. İngiltere merkezli kliniklerde uygulama eğitiminde bu belge istenmeyecektir.

  Pratik uygulamalar için kursiyerlerle bireysel görüşmeler sonrasında bireysel bir takvim belirlenecektir. Uygulama eğitimi standartlara göre en fazla 5 katılımcı ile gerçekleştirilecek ve bu yönde bir planlama yapılacaktır.

  Klinik pratik uygulamalar sırasında her katılımcının kendi yönetiminde hasta uygulaması video kaydına alınacaktır. Ayrıca online olarak çoktan seçmeli ve yazılı kısımlar içeren Türkçe – İngilizce çeviri imkanı sunduğumuz ve tablet üzerinden imzalayarak sonlandıracağınız 25 sorulluk bir yazılı sınav da yapılacaktır.

 • Sınav değerlerlendirmesi :
 • Pratik uygulama eğitmen puanı 100 üzerinden (%60)
 • Yazılı sınav puanı 100 üzerinden (%40)
 • Toplam ortalama puanınızın 70 ve üzerinde olması gerekmektedir.
 • Sınavda başarısız olmanız durumunda yeni bir sınav planlaması 1 – 2 hafta içerisinde tekrar yapılacaktır.

  KURS PROGRAMI

  Medikal Ozon Terapi Kursu toplamda 40 saat sürecektir. Tüm katılımcıların pratik eğitime katılmaları zorunludur.

  • Offline yayınlar (1400 dakika)
  • Online yayınlar (360 dakika)
  • Yüz yüze klinik pratik uygulama (600 dakika)

  KURS ÜCRETİ

  Medikal Ozon Terapi Kursu katılım ücreti 1100 GBP’ dir ve kurs kayıt aşamasında online olarak tahsil edilmektedir. Kurs ücretiniz “uluslararası eğitim ödemesi” şeklinde ekstrenize yansıyacaktır. Ödemenizi yapabilmeniz için yurtdışı alışverişlere açık olan bir kredi kartınız olmalıdır. Ödemeniz ekstrenize "yurtdışı eğitim harcaması" olarak yansıyacaktır. Lütfen taksitlendirme konusunda ödemeniz öncesinde bankanızdan bilgi alınız. Ödeme ekranında doğrudan Türkiye Cumhuriyeti'ndeki bankalara yönelik taksitlendirme bulunmamaktadır. Ancak birçok banka yurtdışı ödemeleri ve özellikle de eğitim ödemelerini , ödeme sonrası taksitlendirebilmektedir.

  Havale şeklinde ödeme yapacak kursiyerlerimiz için hesap numaramız:

 • Account holder : METEPOL ACADEMY LTD
 • Account number : 26341647
 • IBAN : GB90 TRWI 2314 7026 3416 47
 • UK Sort Code : 23-14-70
 • Swift/BIC : TRWIGB2L
 • Ödemeler sadece kredi kartı ile yapılmakta olup kredi kartı ekstrenizde METEPOL LLC - Stripe şeklinde görünecektir.

  FATURALANDIRMA

  Ödeme ücretinizin tamamı METEPOL ACADEMY LTD. tarafından yasal olarak uluslarası eğitim harcaması olarak faturalandırılacak

  SİGORTA

  Metepol Academy LTD. Zurich Sigorta İşveren Sigortası kapsamında sözleşmelerimizden doğacak zararlara karşı sigortalıdır. Sigorta policemiz için tıklayınız.

  Medikal Ozon Terapi Kursu eğitmen - katılımcıları, POLICYBEE - HISCOX INSURANCE tarafından profesyonel sorumluluk sigortası ile (Policy Number: 15240700) sigortalanmıştır. Ayrıca eğitmenlerimiz SIMPLY BUSINESS INSURANCE tarafından mali sorumluluk sigortası (Public liability Insurance Policy number: HIBI4387209XB1) ile sigortalıdır. Sigortalar mali zararlar ve eğitim sırasında oluşabilecek diğer kaza - yaralanmaları içermektedir. Katılımcılarımızın sigorta kapsamında olabilmesi için kurs başlangıcında "Klinik Uygulamalar Güvenlik Protokolü" nü okuyarak imzalamaları gerekmektedir.

  AKREDİTASYON

 • Medikal Ozon Terapi Kursu CPD Exellence tarafından 108 CPD puanı ile ABT School adına akredite edilmiştir.
 • Medikal Ozon Terapi Kursu eğitim içeriği ve kurs kazanımları European Cooperation of Medical Ozone Societies tarafından onaylı olup sertifikalarda kuruluş logosu ve onayı bulunacaktır.
 • Dr. Lale YEPREM, Birleşik Krallık’ta CPD akredite bir eğitmendir. CPD Trainer Number 405245 . CPD Trainer kaydı için tıklayınız.
 • ABT School CPD Exellence akreditedir.
 • ABT School IPHM akreditedir.
 • EĞİTMENLER

  John Doe

  Uzm. Dr. Lale YEPREM

  Göğüs Hast. Uzm.


  John Doe

  Dr. Renate VIEBAHN-HAENSLER  John Doe

  Dr. Maria GUM

  Trainer - ABTSCHOOL


  ÖNEMLİ UYARILAR

  Lütfen uyarıları dikkatle okuyunuz.

 • Kursumuz sadece tıp fakültesi mezunları içindir.
 • Kursun pratik uygulamaları Bristol ABT School Kliniği, Londra 1618 Klinik ve İstanbul Uzm. Dr. LALE YEPREM kliniğinde yapılacaktır. Türkiye’de uygulama eğitimi alacak kursiyerlerden Sağlık Bakanlığı Ozon Terapi Uygulaması resmi belgesi istenecektir. İngiltere merkezli kliniklerde uygulama eğitiminde bu belge istenmeyecektir.
 • Medikal Ozon Terapi Sertifikasyonu size doğrudan Birleşik Krallık vize ve oturum işlemlerini sağlamaz. Hekimlerin oturumları ve vize işlemleri için iş birliği yaptığımız danışmanlık firmaları ile iletişiminizi sağlayabiliriz.
 • Ödeme faturalandırmanız İngiltere kanunlarına uygun şekilde “eğitim ödemesi” şeklinde faturalandırılacaktır.
 • ONLINE ÖN KAYIT

  Değerli katılımcımız Medikal Ozon Terapi Kursu(BİRLEŞİK KRALIK) katılım ücreti 1100 GBP dir. Alttaki başvuru linkinden ödemenizi yaparak başvuruda bulunabilirsiniz. Ödemeniz sonrası detaylı bir formu doldurmanız için mail adresinize göndermiş olacağız.Ödeme ve kayıt aşamasındaki sorunlarınız için 0543 848 59 36 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  TOPLAM ÖDEME TUTARI : 1100 GBP

  Ödememi havale olarak yapabilir miyim?
  Ödememi taksitlendirebilir miyim?
  Geri iade talebinde bulunabilir miyim?
  Sözleşme yapılacak mı?